Architekt IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1187837

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Branża: projekt w sektorze bankowościRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: długofalowa (pierwszy kontrakt na 12 miesięcy)Stawka: 155 – 175 PLN/h netto + VATStart date: styczeń 2025Godziny pracy: elastyczne, między 8:00 a 18:00Praca zdalna: 100% zdalnie
Czym będziesz się zajmował na co dzień:

  • nadzór nad architekturą systemu (opracowanie standardów i aktualizacja)
  • opracowanie architektury rozwiązania dla zmiany (sposobu realizacji wymagań, rozwiązań technicznych, interfejsów, źródeł danych)
  • opracowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Zapewnienie wsparcie analitycznego przy nowych inicjatywach biznesowych

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem z branży bankowej
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed, Medicover Sport i Multisport
Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays
Czego oczekujemy:
  • Oczekujemy inżyniera posiadającego certyfikaty z OS
  • Doświadczenie z Mainframe
  • Znajomość podstawowej obsługi cobol, ispf, pcomm
  • JAVA, SQL, i JSON
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

  • Praca Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584