Architekt Infrastruktury IT
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
PKO Bank Polski SA
30. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Systemy wirtualne
  • Konteneryzacja
  • Sieci komputerowe

Mile widziane

  • Google Cloud Platform
  • Microsoft Azure

Twój zakres obowiązków

  • współtworzysz standardy architektoniczne infrastruktury IT,
  • tworzysz architekturę infrastrukturalną dla usług i aplikacji oraz wyceniasz koszt jej implementacji,
  • współpracujesz z Architektami IT oraz pozostałymi jednostkami Banku,
  • uczestniczysz w ciałach opiniujących kwestie architektoniczne,
  • pozyskujesz wiedzę od dostawców rozwiązań w zakresie nowych technologii,
  • weryfikujesz infrastrukturę informatyczną pod kątem zgodności z wymaganiami Planu Ciągłości Działania Banku,
  • współpracujesz z audytami wewnętrznymi i zewnętrznymi infrastruktury IT.

Nasze wymagania

  • znasz wzorce architektury IT oraz posiadasz wiedzę z zakresu kalkulowania długu technologicznego w obszarze infrastruktury IT,
  • znasz dostępne technologie informatyczne na poziomie pozwalającym na opiniowanie proponowanych rozwiązań,
  • masz doświadczenie w wybranych obszarach: Architekt Infrastruktury / Konsultant IT / Administrator systemów IT (systemy wirtualne, konteneryzacja) / Administrator sieci komputerowych / Administrator warstwy MiddleWare / Architekt rozwiązań chmurowych (GCP, Azure),
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • posiadasz ukończone studia na kierunku technicznym (Informatyka i pochodne).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Administratorem danych osobowych osób odpowiadających na niniejsze ogłoszenie będzie PKO Bank Polski z siedzibą w Warszawie przy Puławskiej 15, 02-515 („Spółka”). Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa obowiązujących w Spółce. Możliwy kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@pkobp.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania danych oraz Państwa uprawnienia wynikające z tego faktu, zostały opisane na formularzu rekrutacyjnym oraz na stronie internetowej Spółki, w zakładce dedykowanej ochronie danych (RODO).

  • Praca Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678