Architekt
  • Warszawa
Architekt
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Arche Restauracje Sp. z o.o.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Architekt

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji architektonicznej w programie Autodesk Revit
  • Koordynacja międzybranżowa projektów
  • Przygotowywanie wniosków i pism do procedur architektonicznych (decyzje WZ, pozwolenia na budowę itd.)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (Architektura)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w modelowaniu BIM
  • Znajomość oprogramowania Revit, Autocad , mile widziana znajomość Photoshop, Indesign
  • Doświadczenie przy opracowywaniu dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej (najchętniej przy inwestycjach wielkokubaturowych)
  • Umiejętność tworzenia harmonijnego środowiska pracy
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole zajmującym się projektami obiektów wypoczynkowych na terenie całego kraju
  • Zdobycie doświadczenia przy zabytkowych obiektach o dużym stopniu skomplikowania i mieszanej funkcji
  • Możliwość uczestnictwa w całym procesie inwestycyjnym
  • Możliwość rozwijania umiejętności projektowych, technicznych i architektonicznych
  • Możliwość ustalenia warunków i formy współpracy

Szukamy kreatywnego i zaangażowanego architekta z kilkuletnim doświadczeniem w projektowaniu obiektów hotelowych.

  • Praca Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179