Architekt ds Bezpieczeństwa IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
LUX MED Sp. z o. o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

O projekcie:

Dział Cyberbezpieczeństwa dba o bezpieczeństwo IT w Grupie LUX MED. Zajmuje się m.in. monitorowaniem procesów i aplikacji w celu minimalizacji zagrożeń, reagowaniem na incydenty bezpieczeństwa i usuwaniem ich przyczyn.

Twój zakres obowiązków:

  • projektowanie rozwiązań oraz standardów w zakresie bezpieczeństwa systemów IT w celu podnoszenia poziomu cyberbezpieczeństwa LUX MED;
  • utrzymanie Platformy Cyberbezpieczeństwa;
  • monitorowanie realizacji roadmapy cyberbezpieczeństwa;
  • wydawanie rekomendacji z zakresu bezpieczeństwa systemów i aplikacji;
  • nadzór nad realizacją oraz udział w projektach teleinformatycznych;
  • tworzenie regulacji oraz nadzór nad stosowaniem polityk bezpieczeństwa w obszarze IT;
  • projektowaniem, wdrażanie oraz nadzór nad działaniem narzędzi bezpieczeństwa IT (np. AV, ATP, DLP, UTM, SEG, IPS, IDS, PIM, PAM, SIEM);
  • udział w audytach bezpieczeństwa IT oraz działaniach dotyczących opracowania strategii bezpieczeństwa w obszarze IT;
  • wsparcie merytoryczne w zakresie bezpieczeństwa IT dla nowych projektów i inicjatyw.

Nasze wymagania:

  • minimum 5 lat na podobnym stanowisku (w obszarze bezpieczeństwa);
  • wykształcenie wyższe informatyczne;
  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań teleinformatycznych;
  • dobra znajomość rozwiązań IT (systemy operacyjne, systemy serwerowe, usługi teleinformatyczne);
  • znajomość narzędzi z obszaru bezpieczeństwa teleinformatycznego;
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows, Linux;
  • znajomość działania usług i technologii bezpieczeństwa (syslog, antywirus, firewall, IDS/IPS, routery, przełączniki, sandbox, inne);
  • znajomość technik ataków na systemy teleinformatyczne.

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna ‍⚕, ubezpieczenie szpitalne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678