Architekt Danych
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
BEST S.A.
13. 8. 2024

Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 700 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Dołącz do nas jako Architekt Danych

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, implementacja i utrzymywanie systemów bazodanowych
  • opracowanie i egzekwowanie standardów tworzenia baz danych
  • prowadzenie korporacyjnego repozytorium procedur i artefaktów architektury danych
  • nadzorowanie dokumentacji technicznej dotyczącej bazy danych
  • przeprowadzanie analizy i kierowanie pracami nad zwiększeniem wydajności systemów bazodanowych
  • współpraca z innymi zespołami w celu zapewnienia spójności i integralności danych
  • zapewnienie bezpieczeństwa systemów bazodanowych i danych w nich przechowywanych
  • zabezpieczenie wydajności, niezawodności i skalowalności struktur danych
  • wdrażanie narzędzi do zarządzania bazami danych
  • udział w projektowaniu i implementacji nowych rozwiązań informatycznych opartych na bazach danych
  • włączanie nowych struktur danych do istniejących domen architektury korporacyjnej
  • monitoring i ocena pod kątem wykorzystania bieżących trendów i technologii

Nasze wymagania

  • oświadczenie w projektowaniu architektury danych i modelowaniu
  • znajomość technologii baz relacyjnych i NoSQL
  • doświadczenie w pracy ze środowiskami bazodanowymi w chmurze (AWS, Azure) oraz zasad ich licencjonowania i rozliczania
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie potrzebnym do współpracy z dostawcami
  • umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole i komunikacji z różnymi działami firmy

Mile widziane

  • znajomość narzędzi analitycznych takich jak Tableau, Qlik Sence, MS Power BI
  • znajomość programowania w językach takich jak Python, Java czy R
  • doświadczenie w migracjach platform bazodanowych

To oferujemy

  • elastyczne godziny - rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • platformę do nauki języków obcych
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę

  • Praca Białystok
  • Architekt Białystok
  • Architekt wnętrz Białystok
  • Architekt krajobrazu Białystok
  • Specjalista ds. ochrony danych Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648