Architekt
  • Warszawa
Architekt
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Robert Majkut Design Ltd. Przedstawicielstwo w Polsce
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie: Opracowywanie koncepcji, schematów oraz szczegółowych planów architektonicznych zgodnie z wymaganiami klienta, przepisami budowlanymi i standardami branżowymi.
  • Współpraca: Komunikacja i współpraca z klientami, zespołem projektowym, inżynierami oraz innymi specjalistami w celu zapewnienia zgodności projektów z oczekiwaniami i wymaganiami.
  • Analiza: Ocena warunków terenowych, lokalnych przepisów budowlanych, zrównoważonych praktyk budowlanych oraz technologii budowlanych w celu zapewnienia funkcjonalności, estetyki i trwałości projektów.
  • Nadzór: Monitorowanie postępu prac budowlanych, zapewnienie zgodności wykonania z projektem oraz udzielanie wsparcia w rozwiązywaniu problemów technicznych i architektonicznych.
  • Doradztwo: Udzielanie porad technicznych i architektonicznych klientom oraz zespołom projektowym w zakresie wyboru materiałów, technologii i rozwiązań projektowych.
  • Badania: Śledzenie nowych trendów, technologii oraz innowacji w dziedzinie architektury i urbanistyki w celu ciągłego doskonalenia projektów i praktyk zawodowych.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenia kierunkowego - architektura, architektura wnętrz, minimum 3/5 lat pracy na podobnym stanowisku,
  • Pozytywnego nastawienia,
  • umiejętności pracy zespołowej ale i samodzielności przy projektach, sprawności warsztatowej,
  • znajomości prawa i norm,
  • umiejętności przygotowania projektu koncepcyjnego i technicznego na wysokim poziomie jakościowym i technicznym,
  • znajomości materiałów i technologii niezbędnych przy projektowaniu wnętrz komercyjnych.
  • Nie wymagamy uprawnień budowlanych ale profesjonalizmu i odpowiedzialności za prowadzone zadania. Praca w Archicad + Autocad + Sketchup + Lumion + Photoshop + inne jak Rhino/grasshopper/ Blender mile widziane.

OFERUJEMY:
  • Pracę przy ciekawych, ambitnych i mało rutynowych projektach w środowisku kreatywnych, pozytywnych osób dających szanse rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Praca w biurze z elastycznym modelem pracy, komunikacja i prowadzenie projektu wg wypracowanych, międzynarodowych metod, możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach, zdobywanie umiejętności od doświadczonych liderów.
  • Wynagrodzenie od 6000 -9000 PLN netto w zależności od kwalifikacji, samodzielności, portfolio i doświadczenia. Praca stała, kontraktowa + bonusy w postaci prywatnego ubezpieczenia i kart sportowych.
  • Od kiedy: Od zaraz

Napisz do nas: zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich CV oraz portfolio (pls pdf - nie większe niż 5-8Mb) na adres: rekrutacja@design.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293