Architekt
  • Warszawa
Architekt
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Nizio Design International Mirosław Nizio
20. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Architekt

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad projektami architektonicznymi budynków użyteczności publicznej i koncepcjami konkursowymi.

Nasze wymagania

  • Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnych osób z wykształceniem wyższym kierunkowym i kilkuletnim doświadczeniem.
  • Biegle posługujesz się programem AutoCad? Masz pasję do architektury i potrafisz dostosować się do dynamiki pracy w biurze projektowym? Masz doświadczenie w pracy nad projektami architektonicznymi budynków użyteczności publicznej?
  • Cenimy samodzielność, komunikatywność, sumienność i dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Stałą pracę przy ciekawych i prestiżowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179