Architekt / Asystent architekta
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Unihouse S.A.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie detali architektonicznych na wybranych kontraktach
  • Poszukiwanie odpowiednich rozwiązań projektowych
  • Prowadzenie uzgodnień z produkcją na fabryce domów oraz kierownictwem kontraktów w ramach realizowanego projektu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość AutoCAD, mile widziana znajomość Autodesk Revit
  • Znajomość zasad projektowania
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (wskazane architektura/ konstrukcje budowlane)
  • Znajomość przepisów norm budowlanych
  • Znajomość języka angielskiego - B2

Oferujemy:

  • Miejsce wykonywania obowiązków - Białystok lub Warszawa
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy
  • Rozwój, szkolenia finansowane przez firmę
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, dodatki świąteczne, okolicznościowe i inne

  • Praca Białystok
  • Architekt Białystok
  • Architekt krajobrazu Białystok
  • Architekt wnętrz Białystok
  • Asystent Białystok
  • Asystent stomatologiczny Białystok
  • Asystent zarządu Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536