Architekt / Architekt Prowadzący
  • Jasin
wielkopolskie, Jasin, wielkopolskie, Polska
WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Obecnie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych w Revit;
  • sprawdzanie zgodności z przepisami i możliwości zabudowy na terenie inwestycji;
  • przeprowadzanie analiz i projektowanie możliwości zabudowy powierzchni;
  • wykonanie projektów z uwzględnieniem wytycznych Inwestora oraz z uwzględnieniem przepisów prawa budowlanego i miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Oczekiwania:

  • 6 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość programu Revit;
  • bardzo dobra znajomość środowiska BIM;
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD;
  • ukończone studia na kierunku Architektura;
  • umiejętność samodzielnego koordynowania procesu projektowego od koncepcji architektonicznej do projektu wykonawczego;
  • znajomość norm i przepisów z zakresu architektury;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widzialne uprawnienia projektowe.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;
  • pakiet świadczeń min. takich jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do nauki itp.;
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509