Architekt Aplikacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
PKO BP Finat
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Dla naszego klienta szukamy Architekta Aplikacyjnego.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie architektury dla rozwiązań oczekujących w backlogu Cyfrowej Hipoteki (współpraca z architektami biznesowymi)

 Produkty prac:

  • Diagram architektury statycznej (aplikacje/komponenty i powiązania między nimi)
  • Diagram architektury dynamicznej (np. diagramy sekwencji)
  • Opis integracji
  • Współpraca i uzgadnianie rozwiązań z architektami korporacyjnymi, architektami cyberbezpieczeństwa, architektami domenowymi
  • Wsparcie zespołów wytwórczych (scrumowych) w rozwiązywaniu bieżących wyzwań architektonicznych (aplikacje, moduły, interfejsy, wydajność)
  • Włączanie się w tematy przekrojowe dotykające wiele zespołów i powiazań z aplikacjami zewnętrznymi
  • Monitorowanie/nadzór nad zgodnością wytwarzanych rozwiązań

Poszukiwane kompetencje:

  • Znajomość UML i BPMN
  • Narzędzi CASE do modelowania tj. EA Architekt, draw.io
  • Znajomość różnych wzorców architektonicznych tj. SOA, mikroserwisy, Event Driven Architecture
  • Mile widziane doświadczenie w bankowości. Najlepiej w procesach sprzedaży i obsługi kredytów hipotecznych

Oferujemy:

  • umowa B2B
  • praca w modelu hybrydowym (min. 1 x w biurze: Chmielna 89)
  • opcjonalnie pakiet medyczny

  • Praca Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563