Architekt
  • Warszawa
Architekt
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Grochowski Construction
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Jesteśmy producentem oraz deweloperem osiedli domów jednorodzinnych   Projekty realizujemy w oparciu o własny zakład prefabrykacji konstrukcji modułowych. Posiadamy energiczny zespół nastawiony na sukces połączony z budowaniem wartości nowoczesnego zrównoważonego budownictwa

Spółka Grochowski Construction zatrudni: Architekta  ‍♀

Miejsce pracy: Warszawa

✍ Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - kierunek Architektura,
  • minimum 1 rok doświadczenia
  • mile widziane doświadczenie przy opracowywaniu projektów budowlanych, technicznych i wykonawczych oraz uczestnictwo w koordynacji międzybranżowej;
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD, znajomość programu SketchUp będzie mile widziana;
  • znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych oraz procedur administracyjnych;
  • skrupulatność i zamiłowanie do rozwiązywania zagadnień technicznych będzie dużym atutem;
  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie.
  •  Wymagane dokumenty: CV i portfolio

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Pełne szkolenie, wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz doświadczony zespół specjalistów
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, rozwoju i awansu w ramach struktury firmy

  • Praca Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087