Architekt
  • Poznań
Architekt
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
BCF Software Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Bright coders’ factory - nasza nazwa mówi sama za siebie, ponieważ nasze oprogramowanie znajduje się w sercach wiodących światowych firm. Nasi klienci to stabilne, najwyższej klasy globalne organizacje, dysponujące najnowocześniejszymi technologiami.

W BCF wierzymy, że ludzie są innowacyjni z pasji. W naszym portfolio znajdują się projekty z różnych branż, m.in. motoryzacyjnej, AI, e-commerce, rozrywkowej - na pewno znajdziesz coś dla siebie. :)

Piszemy kod żeby ułatwiać ludziom życie. Chcemy żeby każdy czuł się u nas wyjątkowo i wiedział, że jego praca ma znaczenie.

Jako firma zatrudniająca wielu specjalistów wiemy, że nasz potencjał wciąż rośnie. W zależności od etapu Twojej kariery wybierzemy najbardziej odpowiednie i atrakcyjne oferty projektów. Reszta należy do Ciebie.

Obecnie dla Klienta z branży Energy, Oil &Gas poszukujemy Architekta

Twoje obowiązki:

  • Przygotowanie spike solutions w przypadku doboru rozwiązań architektonicznych,
  • Przygotowanie szkieletów aplikacji, opracowania koncepcji realizacji
  • Ustanowienie standardów kodowania aplikacji, mechanizmów obsługi błędów itp.
  • Przygotowanie metodyki badań wytrzymałości architektury, prowadzenia testów obciążeniowych i wydajnościowych,

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe obszarach projektowania systemów informatycznych, wdrażania systemów informatycznych i/lub architektury systemów informatycznych z wykorzystaniem baz danych i PL/SQL.
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonalnościami, konfiguracją i programowaniem aplikacji,
  • Znajomość podstawowych komponentów tworzenia architektury rozwiązań (serwery aplikacji, serwery WWW, bazy danych, środowiska programowania i uruchamiania aplikacji itp.)
  • Znajomość architektury sprzętowej rozwiązania w powiązaniu z mechanizmami skalowalności, klastrowalności serwerów, równoważenia obciążenia,
  • Certyfikat w zakresie notacji UML (1.4 lub wyższej), Archimate, BPMN.
  • Umiejętność modelowania architektury przy użyciu Sparx Enterprise Architect,
  • Znajomość języka polskiego oraz języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Znajomość podstawowych zagadnień architektonicznych (bezpieczeństwo, SSO, protokoły komunikacyjne itp.),
  • Znajomość metodologii modelowania, opisu i zarządzania wymaganiami,
  • Praktyczne doświadczenie ze stosowania wzorców integracji systemów w przedsiębiorstwie (enterprise integration patterns),
  • Praktyczne doświadczenie ze stosowania wzorców projektowych (design patterns),
  • Znajomość SOAP i REST,
  • Doświadczenie w modelowaniu architektury IT z użyciem narzędzi typu CASE (preferowany Enterprise Architect)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, która zdobyła nagrodę Great Place to Work i Diamentowy Certyfikat Forbesa
  • Ambitny projekt, w którym możesz przejąć odpowiedzialność za strategię i koncepcje procesu testowania
  • Elastyczne godziny pracy
  • Odpowiedni system premii za rekomendacje
  • Świetne imprezy integracyjne
  • Środowisko pracy osób otwartych na dzielenie się i wymianę wiedzy informatycznej

  • Praca Poznań
  • Architekt Poznań
  • Architekt wnętrz Poznań
  • Architekt krajobrazu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584