Architekt
  • Łódź
Architekt
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
CoBouw Polska Sp.zo.o.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie projektów budowlanych, technicznych i koncepcyjnych
  • koordynacja projektu architektonicznego z innymi branżami
  • tworzenie koncepcji architektonicznych nowoczesnych obiektów przemysłowych ( hale produkcyjne, magazynowe wraz z budynkami socjalno – biurowym)i
  • koordynacja projektów z projektantami branżowymi przy opracowywaniu dokumentacji wielobranżowej
  • reprezentowanie inwestora przed urzędami i innymi organami administracji publicznej
  • uzgadnianie projektów z rzeczoznawcami
  • kontakt z inwestorami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe architektoniczne
  • znajomość przepisów dotyczących prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm
  • znajomość programu AutoCad (2D), Revit, SketchUP,
  • znajomość pakietu Office
  • dobra organizacja pracy
  • kreatywność i zaangażowanie
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilną, interesującą i odpowiedzialną pracę międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych
  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia

  • Praca Łódź
  • Architekt Łódź
  • Architekt krajobrazu Łódź
  • Architekt wnętrz Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190