Architekt – nadzory autorskie
  • Warszawa, Al. 3 Maja 2
mazowieckie, Warszawa, Al. 3 Maja 2, mazowieckie, Polska
BBGK Architekci Sp. z o.o.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy architekta/architektki do pełnienia nadzorów autorskich - Warszawa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - kierunek Architektura,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku architekta minimum 5 lat,
  • Doświadczenie w nadzorach autorskich minimum 3 lata,
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego, polskich warunków technicznych oraz procedur administracyjnych,
  • Determinacja w działaniu, pewność siebie, asertywność,
  • Mile widziana umiejętność posługiwania się programami: Revit, AutoCad
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność.

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych projektach architektonicznych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport, ubezpieczenie zdrowotne
  • Pracę w biurze na Warszawskim Powiślu.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238