Architect systemowy (Java + React)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Link Group
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Inicjowanie i przejmowanie odpowiedzialności za techniczne aspekty projektów.
  • Tworzenie oprogramowania o wysokiej jakości dla jednej z czołowych marek w sektorze handlu detalicznego.
  • Projektowanie rozwiązań w oparciu o architekturę mikroserwisową.
  • Określanie wymagań dotyczących infrastruktury IT w kontekście realizowanych zmian projektowych.
  • Wybór technologii i wdrażanie nowych aplikacji zgodnie z najlepszymi praktykami i standardami.
  • Koordynowanie pracy zespołu projektantów systemów informatycznych.
  • Podejmowanie decyzji i odpowiedzialność za ich rezultaty.
  • Ustalenie wzorców architektonicznych i developerskich, aby osiągnąć stabilne rozwiązania architektoniczne i wysokiej jakości kod.
  • Udział w tworzeniu odpowiedniej dokumentacji produktowej.
  • Wykorzystywanie istniejących ram korporacyjnych w celu utrzymania wysokiej jakości systemów.
  • Wsparcie dla wdrożeń produkcyjnych oraz utrzymania produktu.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży.
  • Doświadczenie w sektorze Retail – wymóg konieczny.
  • Bardzo dobra znajomość UML, BPMN, Enterprise Architect, Confluence, Jira.
  • Znajomość narzędzi i technologii takich jak: SOAP/REST, Java, React, MongoDB, PostgreSQL.
  • Znajomość rozwiązań chmurowych (Azure, GCP, AWS).
  • Znajomość aplikacji wielowątkowych, DevOps, JMS, Docker oraz praca w złożonym środowisku zintegrowanym.
  • Znajomość wzorców projektowych oraz zagadnień związanych z integracją systemów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536