Architect IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
11. 9. 2024

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.
Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Architekt Gensys
Lokalizacja: praca hybrydowa z biura w Warszawie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: współpraca długofalowa
Stawka: 160 PLN/h netto + VAT
Start date: ASAP

Stos technologiczny: Genesys, Contact Center, REST, BPMN, UML

Zakres obowiązków:
  • Definiowanie wymagań i współtworzenie koncepcji architektury środowiska Contact Center w największej firmie Oil&Gas w CEE
  • Współpraca i koordynacja zewnętrznych dostawców oraz spółek Grupy ORLEN przy wdrażaniu rozwiązań z zakresu Contact Center
  • Monitorowanie i analizowanie rynku co do najbardziej wartościowych rozwiązań IT z zakresu Contact Center
  • Weryfikacja i tworzenie dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań
  • Wspieranie partnerów biznesowych w definiowaniu inicjatyw i projektów
  • Aktualizowanie repozytorium architektonicznego w zakresie opracowywanych rozwiązań
  • Współpraca z internuncjuszami wewnętrznymi
  • Monitorowanie zmian w systemach pod kątem zgodności z wypracowaną architekturą docelową i standardami
  • Analiza i ocena rozwiązań rynkowych i ich przydatności dla organizacji

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych przewodnich klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • Kilkuletnie doświadczenie pracy w dziale IT najlepiej na stanowisku związanym z tworzeniem architektury IT w zakresie środowiska Contact Center
  • Znajomość środowiska Genesys - warunek konieczny
  • Znajomość technologii i rozwiązań rynkowych w przywołanym zakresie
  • Umiejętność modelowania i projektowania architektury systemów IT
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów IT (projektowanie interfejsów, sposoby wymiany danych, harmonogramowanie przetwarzań) – w tym SOA, Web services, REST
  • Umiejętność przygotowywania opisów HLD i LLD
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Proaktywne podejście oraz samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Profesjonalizm i współpraca w realizacji zadań

Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość administracji systemem Genesys
  • Znajomość rozwiązań Voicebot i Chatbot
  • Znajomość notacji UML, BPMN
  • Znajomość systemów typu CASE — Enterprise Architect

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584