Arborysta / Pilarz / Drwal
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
Polska Flora Sp. z o.o.
11. 8. 2024

Poszukujemy osobę z doświadczeniem w dziedzinie pielęgnacji i wycinki drzew. Osoby z doświadczeniem pracy na wysokości są mile widziani. Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie, która zajmuje się pielęgnacją i utrzymaniem zieleni na terenie Tarnowa i okolic. Siedziba znajduje się w okolicach Rzuchowej.

33114

Obowiązki

  • Wycinka dzrew, krzewów, żywopłotów
  • Pielęgnacja i przycięcie drzew i roślin
  • Wykonywanie prac porządkowych i sprzątanie terenu po pracy
  • Praca przy rębaku do gałęzi, załadunek materiału

Wymagania

  • Sprawnie posługiwać się piłą łańcuchową
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy z zielenią
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zleceń
  • Chęć do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Wynagrodzenie arborysty ustala się indywidulanie opierając się o umiejętności i doświadczenie!
  • Wynagrodzenie 25-27 zł / godz. netto (z możliwością szybkiego rozwoju)
  • Terminowe wypłaty
  • Możliwość pracy na pełnym etacie lub dorywczo
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do kontaktu lub przesłania CV. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

  • Praca Tarnów
  • Drwal Tarnów
  • Arborysta Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584