AR Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
11. 8. 2024

83882

Obowiązki

  • Kontrola księgowań przychodów ze sprzedaży towarów i usług wykonywanych przez GBS
  • Kontrola poprawności ewidencji danych z systemów kasowych
  • Cykliczne spotkania z GBS, wyjaśnianie niezgodności, doskonalenie obsługi, szkolenia
  • Analiza jakości i ilości opracowywanych przez GBS dokumentów, praca nad wzrostem optymalizacji
  • Kontakt z działami operacyjnymi i sklepami, szkolenie z nowych narzędzi do księgowania, udrażnianie procesów i komunikacji
  • Tworzenie instrukcji i notatek wewnętrznych dla sklepów, działów operacyjnych
  • Wsparcie działów operacyjnych we wdrożeniu nowych rozwiązań księgowych i rozliczeniowych
  • Wyszukiwanie i wdrażanie automatyzacji księgowań we współpracy z GBS i lokalnym IT

Wymagania

  • Min. 5 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziane w branży retail
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość) lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Doświadczenie we współpracy z wewnętrznym lub zewnętrznym GBS, SSC – warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel
  • Otwarta postawa, proaktywne podejście do wspierania działów operacyjnych, nastawienie na szukanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze AR
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z obszaru procesów operacyjnych AR
  • Mile widziana znajomość SAP

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584