AR Manager
  • Walbrzych
AR Manager
Wałbrzych, Walbrzych, mazowieckie, Polska
HAYS
22. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

AR Manager
Walbrzych
NR REF.: 1187722

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive zlokalizowanej w Wałbrzychu poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika działu finansów i podatków.
Do Twoich obowiązków należeć będzie przede wszystkim:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem ds. księgowości AR
  • Zarządzanie procesami AR – takimi jak:
    - Fakturowanie AR (regularne i SBI)
    - Faktoring ARC&C ze wsparciem zespołu sprzedaży MCE
    - Procesy okresowego zamykania księgowości dla AR – grupa (IFRS)
    - Sprawozdawczość ustawowa i audyty

Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości (IFRS).
  • Odpowiednie wykształcenie w dziedzinie rachunkowości/finansów.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika ds. rachunkowości (zarządzanie zespołem co najmniej 4 pracowników).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • opieka medyczna,
  • karta multisport,
  • spotkania integracyjne i różnego rodzaju inicjatywy dobroczynne,
  • pracę w trybie stacjonarnym – w Wałbrzychu.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Wałbrzych
  • Manager Wałbrzych
  • Content Manager Wałbrzych
  • HR Manager Wałbrzych
  • Account manager Wałbrzych
  • Project Manager Wałbrzych
  • Product manager Wałbrzych
  • Business Development Manager Wałbrzych
  • Key Account Manager Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848