Apteka w Toruniu zatrudni Technika Farmaceutycznego
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Praca.farmacja.pl
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Apteka w Toruniu ( niesieciowa) poszukuje technika farmaceutycznego do swojego zespołu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole.

  • Miłą atmosferę oraz brak presji związanej z realizowaniem planów sprzedażowych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.

  • Elastyczny czas pracy – opcja pełno- lub niepełnoetatowa.

  • Wsparcie ze strony doświadczonych mentorów oraz zespołu z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Wymagania:

  • Wykształcenie jako technik farmaceutyczny.

  • Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu.

  • Umiejętność obsługi programów komputerowych stosowanych w aptece.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dbałość o szczegóły.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja recept i przygotowywanie leków.

  • Profesjonalna obsługa pacjentów oraz udzielanie im informacji dotyczących leków i suplementów diety.

  • Doradztwo farmaceutyczne oraz pomoc w doborze odpowiednich produktów.

  • Utrzymywanie porządku w aptece i dbanie o jej prawidłowe funkcjonowanie.

Dołącz do naszego zespołu w Toruniu i rozwijaj swoją karierę w przyjaznym i wspierającym środowisku!

  • Praca Toruń
  • Technik Toruń
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Toruń
  • Pracownicy uczelni w Polsce Toruń
  • Doradca podatkowy w Polsce Toruń
  • Technik elektryk Toruń
  • Technik elektronik Toruń
  • Technik handlowiec Toruń
  • Technik mechanik Toruń
  • Technik weterynarii Toruń
  • Technik budownictwa Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544