Apteka w Instytucie Psychiatrii zatrudni osobę do sprzątania
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
IPiN
26. 4. 2024

Apteka Szpitalna w Instytucie Psychiatrii zatrudni osobę do sprzątania - pomoc apteczną
Wymagania:
Dobra organizacja pracy własnej
Odpowiedzialność i sumienność
Umiejętność pracy w zespole
Sprawność fizyczna
Obowiązki:
Utrzymanie czystości w Aptece
Mycie sprzętu recepturowego
Czynności pomocnicze przy przyjęciu dostaw
Układanie towaru w magazynach
Oferujemy:
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Praca w trybie jednozmianowym w godzinach 7:00-15:00
Wymagana klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w załączonych dokumentach na potrzeby rekrutacji.”

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448