Application Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ITFS sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • SAP ABAP
  • SAP HANA
  • UI5
  • JavaScript

about-project :

  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP
  • Forma zatrudnienia: kontrakt B2B z ITFS, fulltime
  • Stawka: 200-250 PLN/h netto+VAT
  • Branża: telco
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z rekruterem ITFS ->rozmowa techniczna -> decyzja

responsibilities :

  • Zakres obowiązków:
  • Projektowanie, kodowanie, testowanie i wdrażanie aplikacji
  • Pisanie czystego, efektywnego i skalowalnego kodu

requirements-expected :

  • Bardzo dobra znajomość ABAP, UI5
  • Doświadczenie w pracy z HANA, Interfaces
  • Znajomość Javascript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

offered :

  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy, darmowa opieka księgowa - do 3 wpisów miesięcznie)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie

benefits :

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Pakiet opieki księgowej (do 3 wpisów miesięcznie)

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584