Application Developement Engineer
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, Masovian Voivodeship, Polska
ECOWIPES
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Menedżer aplikacji

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie rozwojem aplikacji w obszarze: Sprzedaży, Produkcji, Kontroli jakości .
  • Monitoring, rozbudowa i utrzymanie aplikacji, w tym Systemu Zarządzania Produkcją (MES) .
  • Udział w opracowaniu i wdrożeniu projektów cyfryzacji produkcji .
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników aplikacji ‍ .
  • Wsparcie użytkowników końcowych oraz współpraca z dostawcami aplikacji i zespołem wsparcia .
  • Tworzenie dokumentacji powierzonych systemów .

Nasze wymagania ✅

  • Doświadczenie w obszarze rozwoju aplikacji w środowisku produkcyjnym, w tym systemów typu MES (wdrażanie, utrzymanie, rozwój) .
  • Samodzielność, chęć uczenia się oraz rozwijania swoich umiejętności .
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (współpraca międzynarodowa) .
  • Prawo jazdy kategorii B .

Mile widziane

  • Znajomość systemów HMI, SCADA .
  • Znajomość zagadnień sieci komputerowych .

Oferujemy

  • Pewność zatrudnienia – stabilne zatrudnienie .
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – dbamy o Twoje zdrowie, oferując dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej , karty Multisport ‍♂, ubezpieczenia na życie. Dodatkowo zapewniamy bony , paczki , imprezy integracyjne .
  • Bonusy okolicznościowe – karty przedpłacone z okazjonalnymi bonusami to dodatkowy sposób na docenienie Twojej pracy i zaangażowania .
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość wykorzystania znajomości języka angielskiego .
  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur .
  • Przyjazną atmosferę pracy i koleżeńskie relacje .

  • Praca Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567