App Product Owner
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Super-Pharm Poland Sp. z o.o.
19. 7. 2024

4300271

Obowiązki

  • Opieka nad aplikacją mobilną, której średnia ocen oscyluje wokół 4.9
  • Rozwój produktu zgodnie ze strategią firmy
  • Zarządzanie backlogiem i układanie kolejnych sprintów wraz z zespołem
  • Analiza danych i badań dotyczących użytkowników, aby stworzyć jeszcze lepsze narzędzie dla klientów Super-Pharm
  • Współpraca z wieloma działami firmy, ponieważ apka, to centralne narzędzie naszych klientów
  • Specyfikowanie potrzeb dla zespołów backendowych
  • Wymyślanie, zmienianie i ulepszanie apki w trybie ciągłym
  • Zgłaszanie błędów i pilnowanie, aby zostały naprawione

Wymagania

  • Ma co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 2 lata w roli product ownera; idealnie, gdyby to doświadczenie było związane z rozwojem aplikacji mobilnej
  • Rozumie jak działa proces wytwarzania oprogramowania
  • Ma doświadczenie z e-Commerce i/lub retail
  • Umie korzystać z narzędzi typu Jira
  • Płynnie mówi po angielsku i polsku
  • Umie zebrać wymagania biznesowe, dociekając sedna sprawy, a następnie przełożyć je na backlog
  • Pasjonuje go zarządzanie produktem
  • Rozumie istotę dobrego UX
  • Dostrzega zależności między różnymi obszarami i umie „połączyć kropki”
  • Odnajduje się w pracy z zespołami zdalnymi
  • Potrafi się świetnie komunikować
  • Świetnie organizuje sobie pracę

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536