Aplikuj na Stylistkę paznokci Studio Urody Llena s.c
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Studio Urody Llena
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Stylistka paznokci
Dołącz do zadowolonego, zgranego zespołu.
Rozwijaj się zawodowo.
Pracuj z uśmiechem na ustach.
Zespół Studio Urody Llena s.c w Krakowie.
Jeśli szukasz pracy, w której:
możesz się rozwijać zawodowo
liczysz się Ty, jako człowiek
oczekujesz stabilizacji finansowej
masz jasno określone zadania i obowiązki
Aplikuj do Gabinetu Studio Urody Llena i pracuj z Nami.
Szukamy specjalistek od Manicure i Pedicure, która lubi swoją pracę i poszukuje stabilnej pracy z przyjazną atmosferą.
Dziewczyny, która nade wszystko ceni i rozumie standardy obsługi i bezpieczeństwa klientów, która swoją osobowością potrafi nawiązać dobre relacje z klientem.
Idealna kandydatka powinna posiadać minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku.
Konieczna jest umiejętność: manicure i pedicure frezarkowego, manicure hybrydowego + żelowego, zdobienia, zabiegów pielęgnacyjnych oczu: henna plus regulacja, depilacji.
Praca w Zespole Urody Llena to przede wszystkim:
budowanie ścieżki pielęgnacyjnej,
odpowiedzialność za postępy w trakcie ustalonego zabiegu, budowanie relacji i bycie profesjonalistą.
Oferujemy:
doskonale wyposażone stanowisko pracy,
pracę z bardzo dobrej jakości urządzeniami,
wysoką higienę pracy,
obszerną bazę klientów,
jasny i uczciwy system wynagrodzeń,
pracę na pełen etat wg.ustalonego grafiku + sobota (praca 2 sob w miesiącu w godz 9-15).
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres mailowy: który znajduje się na naszej stronie.
List motywacyjny mile widziany lub
kontakt telefoniczny pod numerem 660224332 lub 888190002 (jeśli nie odbierzemy telefonu prosimy o sms -napewno oddzwonimy).
Studio Urody Llena s.c
Zapraszamy do Naszego Teamu.

  • Praca Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584