Aplikantka adwokacka / radcowska / Aplikant adwokacki / radcowski
  • Warszawa, Rondo Daszyńskiego
mazowieckie, Warszawa, Rondo Daszyńskiego, mazowieckie, Polska
TGC Ordowska Kancelaria Prawnicza Sp.k.
29. 8. 2024

TGC Corporate Lawyers jest międzynarodową firmą prawniczą istniejącą na polskim rynku od ponad 30 lat. Jesteśmy częścią grupy spółek wyspecjalizowanych w usługach profesjonalnych dla biznesu. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji wspieramy w różnych obszarach biznesowych kilkuset klientów.

Opis stanowiska:

  • Udzielanie porad prawnych i sporządzanie opinii prawnych (w języku polskim i angielskim),
  • Przygotowywanie i negocjowanie umów i dokumentów transakcyjnych,
  • Przygotowywanie pism procesowych i reprezentacja klientów przed sądem,
  • Uczestnictwo w spotkaniach z międzynarodowymi klientami kancelarii,
  • Analiza zmian w przepisach i orzecznictwie sądowym,
  • Wspieranie rozwoju kancelarii, poprzez przygotowanie materiałów marketingowych oraz informacji prasowyc​h.

Oczekiwania:

  • Aplikant/ ka adwokacka/ ki/ radcowska i i I/II roku,
  • Wiedza z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa nieruchomości oraz prawa spółek handlowych i  prawa procesowego,​
  • Pogłębiona znajomość prawa ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Wysoka motywacja do pracy i rozwoju zawodowego,
  • Skrupulatność oraz staranność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Współfinansowanie kursów aplikanckich,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki),
  • Elastyczny czasu pracy, a także możliwość pracy hybrydowej,
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • Prywatną opiekę medyczną (Enel- Med).

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392