Aplikant Radcowski / Aplikant Adwokacki
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
Mędrecki, Wilk i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.
10. 6. 2024

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym, informacji prawnych i innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii,
  • udział w rozprawach,
  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • kontakt z Klientem.

Nasze wymagania

  • rozpoczęta aplikacja adwokacka/radcowska,
  • dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,
  • umiejętność ustalania priorytetów i dobra organizacja czasu pracy,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań cywilnych,
  • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego,
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze przedsiębiorców oraz prowadzeniu postępowań gospodarczych,
  • umiejętność samodzielnego sporządzania pism procesowych,
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o współpracę (B2B), umowa o pracę
  • hybrydowy system pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość korzystania z karty Multisport
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w podmiocie należącym do grupy kapitałowej spółki notowanej na GPW,
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,
  • wsparcie w czynnościach administracyjno-biurowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • pikniki rodzinne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (dokument ten powinien zawierać imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia w formie elektronicznej na adres: hr@medrecki-law.pl

z podanym w temacie nr ref.: MWiW/06/2024_APL

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kancelaria jest zorientowana na pomoc Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom z kredytem lub pożyczką w PLN oraz CHF. Nasi prawnicy posiadają wysoką specjalizację i wieloletnią praktykę w sporach przeciwko bankom i innym instytucjom finansowym. Doświadczenie wypracowane w tysiącach spraw od złożenia pozwu, przez wsparcie Klientów na rozprawie aż do prawomocnego zakończenia postępowania sądowego i jego skutecznej realizacji – to gwarancja kompleksowego poprowadzenia procesu na każdym jego etapie.

  • Praca Opole
  • Aplikant Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851