Aplikant adwokacki w dziale prawa cywilnego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
KRAJOWY INSTYTUT PRAWNO-PODATKOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

  • pisanie pism procesowych,
  • stawiennictwo na rozprawach sądowych,
  • realizowanie projektów Kancelarii i wspieranie pełnomocnika głównego

WYMAGANIA:

Od kandydatów oczekujemy:

  • statusu aplikanta adwokackiego
  • minimum 2 letniego doświadczenia w pracy związanego z aplikacją
  • doświadczenia, uporządkowanej wiedzy w zakresie prawa cywilnego, w tym cywilnego upadłościowego,
  • gotowości do stawiennictwie na rozprawach sądowych,
  • wysokiego poziomu motywacji i umiejętności realizacji złożonych projektów w pracy zespołowej, z uwzględnieniem nadrzędnego interesu klienta i jakości realizowanych przez Kancelarię projektów,
  • zdolności komunikacyjnych, jasnego formułowania myśli,
  • doświadczenia i obycia w sprawach roszczeń związanych z kredytami dewizowymi bądź indeksowanymi będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność wnikliwego i analitycznego podejścia do rozwiązywanych zagadnień i problemów prawnych, obycie w pisaniu podstawowych pism procesowych,
  • umiejętność sprawnego i terminowego zarządzania powierzonymi sprawami, sumienność i rzetelności,
  • inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań.

OFERUJEMY:

Wybranej osobie oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie adekwatne do zaangażowania, bo to jest miarą naszego wspólnego sukcesu,
  • pracę u boku doświadczonych adwokatów, radców prawnych,
  • nauka zawodu i możliwość zdobywania doświadczenia na sali sądowej w ciekawych sprawach cywilnych i gospodarczych,
  • czynny udział w procesach oraz kreowaniu strategii prawnej, mediacje oraz negocjacje,

  • Praca Warszawa
  • Aplikant Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536