Aplikant Adwokacki / Aplikant Radcowski
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Kałużyńska i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k.
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym, informacji prawnych i innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii,
  • udział w rozprawach stacjonarnych i zdalnych,
  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • kontakt z Klientem.

Nasze wymagania

  • rozpoczęta aplikacja adwokacka/ radcowska
  • dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,
  • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie procesowe w sprawach cywilnych,
  • umiejętność samodzielnego sporządzania pism procesowych,
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego,
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, także w formie zdalnej,
  • dostęp do programów motywacyjnych opartych na klarownych zasadach,
  • hybrydowy model pracy,
  • możliwość awansu w strukturach kancelarii,
  • jesteśmy elastyczni - w naszej kancelarii możesz dostosować godziny pracy do Twoich potrzeb,
  • w naszym teamie naprawdę się lubimy, spędzamy ze sobą czas także po pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • pikniki rodzinne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podanym w temacie nr ref.: KiWKAiRP/05/2024_AP

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kałużyńska i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k. z siedzibą w Poznaniu świadczy usługi prawne na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu, ale posiada ośrodki w Szczecinie, Koszalinie oraz Kaliszu. Działalność kancelarii koncentruje się na wspieraniu i reprezentowaniu konsumentów w prowadzeniu sporów z podmiotami rynku finansowego.

Naszą misją jest udzielanie pomocy prawnej konsumentom, która ukierunkowana jest na usunięcie nieuczciwych zapisów umownych z treści umowy lub doprowadzenie do stwierdzenia przez sąd nieważności umowy kredytowej. W oparciu o analizę dotychczasowego orzecznictwa oraz ochronę interesu konsumenta zagwarantowaną przez liczne organy, nasi klienci osiągają na tej płaszczyźnie liczne sukcesy.

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji, dajemy możliwość pracy hybrydowej, zapewniając tym samym komfort naszym współpracownikom. Nasi klienci również w ostatnim okresie docenili nowoczesne sposoby komunikacji.

  • Praca Szczecin
  • Aplikant Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055