Aplikant adwokacki
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Frączek Rupka - Adwokaci sp.p.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie pism procesowych
  • Analiza orzecznictwa i piśmiennictwa prawniczego
  • reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych - uczestnictwo w rozprawach
  • sporządzanie projektów umów i opinii prawnych

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Absolwent prawa lub aplikant I roku aplikacji adwokackiej (również przystępujący do egzaminu wstępnego we wrześniu 2024)
  • Samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań i poczucie odpowiedzialności za prowadzone projekty,
  • Umiejętność pracy z systemami informacji prawnej (Lex, Legalis),
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i analityczne myślenie,
  • Wysoka kultura osobista, rzetelność oraz zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie C1

Mile widziane:

  • Doświadczenie praktyczne w obsłudze postępowań sądowych oraz przygotowywaniu pism procesowych
  • Doświadczenie w zakresie pracy z systemami PRS, KRZ
  • Doświadczenie w prawie pracy oraz prawie zamówień publicznych

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • stabilną współpracę na podstawie umowy zlecenia lub B2B, w zależności od preferencji kandydata,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez współpracę z doświadczonymi adwokatami,
  • patronat na czas aplikacji
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu,
  • elastyczny czas pracy - możliwość dostosowania grafiku do zajęć na aplikacji i praktyk sądowych,
  • udział w interesujących projektach i obsłudze różnorodnych klientów,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy w centrum Krakowa
  • udział w kursach i szkoleniach

  • Praca Kraków
  • Aplikant Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251