Aplikant
  • Wrocław
Aplikant
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
TGC ROGOZIK KANCELARIA PRAWNICZA Sp.k.
27. 9. 2024

TGC Corporate Lawyers jest międzynarodową firmą prawniczą istniejącą na polskim rynku od ponad 30 lat. Jesteśmy częścią grupy spółek wyspecjalizowanych w usługach profesjonalnych dla biznesu. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji wspieramy w różnych obszarach biznesowych kilkuset klientów.

Opis stanowiska:

  • Współpraca merytoryczna przy bieżącej obsłudze prawnej spółek będących klientami kancelarii, udzielaniu porad, wyjaśnień i sporządzanie opinii (w języku polskim i angielskim),
  • Przygotowywanie umów i dokumentów transakcyjnych,
  • Przygotowywanie pism procesowych i reprezentacja klientów przed sądem,
  • Uczestnictwo w spotkaniach i rozmowach z międzynarodowymi klientami kancelarii,
  • Analiza zmian w przepisach i orzecznictwie sądowym,
  • Wspieranie rozwoju kancelarii.

Oczekiwania:

  • Aplikant adwokacki/radcowski I/II roku,
  • Wiedza z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa nieruchomości oraz prawa spółek handlowych, prawa procesowego  procesowego,​
  • Pogłębiona znajomość prawa ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Wysoka motywacja do pracy i rozwoju zawodowego,
  • Skrupulatność oraz staranność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym i wspierającym się zespole,
  • Realizację wielu ciekawych i różnorodnych projektów,
  • Po okresie wdrożenia zapewniamy możliwość pracy hybrydowej (3 dni biuro / 2 dni home office),
  • Stosujemy elastyczne godziny pracy – możesz zacząć między godziną 7 i 9,
  • Zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med.,
  • Na preferencyjnych warunkach oferujemy kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe,
  • Świętujemy okrągłe rocznice pracy - ponad 20% osób pracuje z nami ponad 10 lat!

  • Praca Wrocław
  • Aplikant Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291