Apex Developer
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Crestt
16. 9. 2024

Cześć! Do pracy w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce poszukujemy Apex Developera.

Lokalizacja: praca stacjonarna w Łodzi

Zatrudnienie bezpośrednie w firmie Klienta

Współpraca długofalowa

Start: ASAP/maksymalnie 1 miesiąc

Kontrakt B2B lub UoP – do decyzji Pracownika

-      B2B: 130-150 zł netto +Vat/h

-      UoP: 17-19 tys. brutto/mies.

Oczekujemy:

-      Dobrej znajomości baz Oracle’owych, SQL i PL/SQL,

-      Bardzo dobrej znajomości technologii Apex – komercyjnego doświadczenia w pracy jako Apex Developer,

-      Gotowości do pracy stacjonarnej w Łodzi.

Twoje zadania:

  • Wspieranie i rozwijanie wewnętrznej aplikacji Oracle – Apex,
  • Programowanie w technologii Apex,
  • Migracja z Oracle Forms na Apex,
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub UoP – do decyzji Pracownika,
  • Jasne warunki wynagradzania i premiowania, a także ścieżki rozwoju i możliwości awansu,
  • Bonusy za polecenia nowych pracowników,
  • Współpracę w zespole doświadczonych specjalistów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Poza tym pozapłacowe benefity, m.in.:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • bezpłatny dostęp do platformy Legimi, eTutor i Udemy Business
  • i inne…

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584