Aparatowy procesów chemicznych (m/k)
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, opolskie, Polska
Trenkwalder
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • przyjęcia surowców dostarczanych do instalacji - sprawdzanie podstawowych parametrów ilościowych i jakościowych,
  • monitorowanie procesu produkcyjnego,
  • obsługa urządzeń w procesie produkcyjnym,
  • pobieranie prób do badań laboratoryjnych w zależności od potrzeb.

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe/średnie kierunkowe (chemiczne będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność obsługi komputera, ekranów dotykowych,
  • doświadczenie w pracy na instalacjach przemysłowych - bardzo mile widziane,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą atutem,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • wynagrodzenie zasadnicze,
  • premię uznaniową - 10% od wynagrodzenia zasadniczego,
  • premię za obecność - 5%,
  • dodatek za zmianowość w wysokości 27%,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • pakiet socjalny: paczki na święta, wczasy pod gruszą,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388