Aparatowy Procesów Chemicznych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa stacji przeładunkowych melasy, kwasu siarkowego, ługu sodowego w relacji autocysterny/cysterny kolejowe magazyn/statek,
  • obsługa instalacji produkcyjnych sprężonego powietrza, wody i pary technologicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • brak przeciwwskazań do pracy w nocy oraz na wysokości powyżej 3m,
  • dyspozycyjność (praca 3-zmianowa),
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji.
  • aktualne uprawnienia SEP grupa II, ADR, RID.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz osiąganych wyników,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet medyczny,
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość rozwoju i szkoleń.

  • O terminie rozmów kwalifikacyjnych Kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu i rozmów wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072