Aparatowy - Operator produkcji
  • Pasłęk
Pasłęk, Pasłęk, warmińsko-mazurskie, Polska
BioFeed Sp. z.o.o
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie surowców produkcyjnych i składowanie ich w wyznaczonych miejscach
  • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Sprawdzenie stanu technicznego urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz przygotowanie ich do pracy.
  • Przestrzeganie instrukcji ruchowych i zasad BHP oraz P-Poz. podczas procesu produkcji
  • Dbałość o porządek i czystość w otoczeniu urządzeń i w miejscu składowania surowców do produkcji,
  • Zasypywanie surowcami zbiorników wag automatycznych
  • Realizacja planu produkcji z zachowaniem następstwa produkcji,
  • Pprzestrzeganie procedur jakościowych, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
  • Nadzorowanie prawidłowej pracy urządzeń pod względem technicznym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie Min. Zawodowe
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • sumienność i zaangażowanie
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie w systemie podstawa + premia
  • pakiety socjalne (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie )
  • pracę w nowoczesnym zakładzie na zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • możliwość rozwoju i szkolenia

  • Praca Pasłęk
  • Operator Pasłęk
  • Pracownik produkcji Pasłęk
  • Operator maszyn Pasłęk
  • Pasłęk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713