Aparatowy/Operator Procesu Produkcyjnego
  • Lipie
Lipie, Lipie, Śląskie, Polska
EWL S.A.
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Aparatowy/Operator procesu produkcyjnego
Lokalizacja: Lipie
Stawka: 5550zł brutto/msc Zakres zadań:
- obsługa maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej,
- pobieranie prób, wykonywanie prostych analiz,
- prowadzenie zapisów z przebiegu procesu produkcyjnego,
- nadzorowanie procesu produkcyjnego.
Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe (mile widziane Technik technologii żywności i pokrewne)
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym 8-godzinnym (1111W2222W3333WW itd. )
Pracodawca oferuje:
- Umowę o pracę od początku zatrudnienia – bez pośredników
- Wynagrodzenie na start: 5550zł brutto
- Premię miesięczną – 10% wynagrodzenia miesięcznego, realną do osiągnięcia
- Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne i wiele innych
- Możliwość rozwoju i awansu
Nie czekaj! Wyślij do nas swoje CV poprzez przycisk APLIKUJ
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl

  • Praca Lipie
  • Operator Lipie
  • Operator maszyn Lipie
  • Lipie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782