Aparatowy/operator procesów produkcyjnych
  • Łapanów
Łapanów, Łapanów, Małopolskie, Polska
Magda Plant Based
1. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Operator procesów produkcyjnych
• Łapanów (pow. bocheński), małopolska
• umowa o pracę
• pełny etat
Twój zakres obowiązków
• Obsługa maszyn i urządzeń w wyznaczonym obszarze
• Nadzór nad urządzeniami instalacji produkcyjnych
• Analiza przebiegu procesu pod kątem utrzymania ciągłości produkcyjnej i jakości produktów
• Kontrola stanu technicznego urządzeń produkcyjnych
• Współdziałanie w pracach zespołu
Nasze wymagania
• Dobrze rozwinięty zmysł techniczny
• Systematyczność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• Umiejętność obsługi komputera
• Umiejętność pracy w zespole, rzetelność i odpowiedzialność
• Komunikatywność i zaangażowanie
Mile widziane
• Doświadczenie w firmie produkcyjnej, preferowana branża spożywcza
• Wykształcenie zawodowe lub średnie w kierunku elektryk, mechanik
To oferujemy
• Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju, na podstawie umowy o pracę, w malowniczym zakątku Polski,
• Stanowisko w rozwijającej się firmie, wśród ludzi odważnych i szybko decyzyjnych, ceniących partnerskie i szczere relacje w zespole
• Realna możliwość rozwoju - nie powstrzymujemy apetytu :)
• Praca nad projektami które są ważne społecznie
• Rzeczywisty wpływ na rozwój firmy
• Wsparcie przy relokacji
CV proszę o podesłanie na adres @ lub przez formularz
O firmie:

  • Praca Łapanów
  • Operator Łapanów
  • Operator maszyn Łapanów
  • Łapanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567