Aparatowy (dwie zmiany)
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

pracownik-produkcji-dwie-zmiany-2

Obowiązki

  • nadzorowanie procesów technologicznych i operacji występujących przy produkcji,
  • prowadzenie operacji rozładunku, magazynowania, przesyłania, wysyłki surowców i produktów,
  • przygotowanie i zabezpieczanie wyrobów chemicznych do wysyłek,
  • pomoc przy pracach za- i rozładunkowych przy użyciu dostępnych środków (wózki widłowe, pomosty przeładunkowe) oraz ręcznie (siła mięśni).

Wymagania

  • komunikatywność,
  • otwartość na wyzwania,
  • gotowość do podjęcia pracy dwuzmianowej od poniedziałku do piątku,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy

  • możliwość przyuczenia do zawodu (szkolenia stanowiskowe i uprawnienia: suwnice, żurawie, podesty, wóżki widłowe),
  • umowa o pracę,
  • wolne weekendy,
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do wczasów, świąt,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • karta Multisport, własne boisko i siłownia na terenie firmy,
  • dofinansowanie do rozwijania swoich pasji sportowych.

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289