Aparatowa/Aparatowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Wytwórnia Surowic i Szczepionek BIOMED Sp. z o.o.
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
• Utrzymanie czystości w pomieszczeniach laboratoryjnych i socjalnych (szatnia)
• Wykonywanie zabiegów higienicznych wyposażenia
• Przygotowywanie szkła laboratoryjnego i sprzętu do badań
(mycie, transport do i ze sterylizacji)
• Przygotowywanie odzieży ochronnej
• Oddawanie do utylizacji odpadów laboratoryjnych
• Przestrzeganie procedur i obowiązujących standardów pracy
• Wypełnianie dokumentacji zabiegów higienicznych
Wymagania
• Odpowiedzialność, dokładność, sumienność
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra organizacja pracy
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (branża farmaceutyczna, spożywcza, placówka medyczna lub kosmetyczna)
Oferujemy
• Pracę w stabilnej firmie farmaceutycznej
• Pracę w systemie jednozmianowej (6.00-14.00; 7.00-15.00)
• Pracę w przyjaznej atmosferze
• Opieka lekarska
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889