AP Team Lead
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
18. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188929

AP Team LeaderLokalizacja: okolice WarszawyBranża: Produkcyjna
Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego i zmotywowanego kandydata na stanowisko AP Team Leader. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem księgowych, nadzorowanie procesów księgowych oraz współpracę z innymi działami firmy. Polska jednostka firmy jest kluczową dla całych globalnych struktur organizacji i w niej będą dokonywane kolejne inwestycje.
Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem księgowych odpowiedzialnych za procesy AP (Accounts Payable):
    Budowanie i motywowanie zespołu, aby osiągać najlepsze wyniki.
  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów księgowych:
    Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i technologii, które usprawnią codzienną pracę.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności finansowej:
    Aktywne uczestnictwo w projektach międzydziałowych, które mają realny wpływ na rozwój firmy.
  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników wydajności zespołu:
    Analiza danych i tworzenie raportów, które pomogą w podejmowaniu strategicznych decyzji.
  • Szkolenie i rozwój członków zespołu:
    Organizowanie szkoleń i warsztatów, które podniosą kwalifikacje zespołu i wzmocnią jego kompetencje.
  • Współpraca z globalnymi i lokalnymi działami firmy:
    Koordynacja działań z międzynarodowymi zespołami, co pozwoli na wymianę najlepszych praktyk i wdrażanie globalnych standardów.
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza związana z księgowością AP
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub pokrewnych mile widziane
  • Znajomość systemów ERP (np. SAP, Oracle)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje (min. B2)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w tym możliwość pracy hybrydowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach liderów jednego z sektorów produkcyjnych
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu
  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca Warszawa
  • Team leader Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776