AP Specialist
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Dobrze odnajdujesz się w międzynarodowym środowisku pracy? Masz już za sobą pierwsze doświadczenia w księgowości? Nie czekaj, postaw na dalszy rozwój! Nasza oferta, czeka właśnie na Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe
  • minimum 3 lata doświadczenia w księgowości
  • doświadczenie w SSC w obszarze AP i przy przejmowaniu ksiąg z innych krajów – mile widziane
  • umiejętność interpretacji i wyszukiwania przepisów prawnych
  • sumienność, fachowość, terminowość, samodzielność
  • umiejętność stosowania odpowiednich przepisów
  • pozytywne podejście do klienta
  • planowanie i organizowanie pracy
  • znajomość przepisów księgowych w krajach: Rumunia, Czechy, Słowacja, Serbia, Chorwacja, Bułgaria – mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych
  • j. angielski – B2/C1
  • j. rumuński, czeski, słowacki, serbski, chorwacki, węgierski, bułgarski – mile widziane
  • znajomość SAP – mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • po okresie wdrożenia 2 dni HO w tygodniu
  • umowa o pracę (3 miesiące, rok, czas nieokreślony)
  • opieka medyczna
  • nagroda roczna w wysokości ok. 1 wynagrodzenia uzależniona od decyzji kierownictwa
  • dofinansowanie do wypoczynku urlopowego
  • ruchome godziny wejścia /wyjścia, równoważny czas pracy – w piątki 7 godzin

Zadania

  • prowadzenie spraw księgowych w zakresie księgowania zobowiązań
  • obsługa SAP w zakresie księgowym
  • współdziałanie z lokalnym księgowym w obsługiwanym kraju w celu realizacji zadań wymagających uzgodnień

  • Praca Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293