AP Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
11. 8. 2024

83469

Obowiązki

  • Kontrola terminowości i poprawności księgowań obszaru kosztów, rezerw, rozrachunków intercompany
  • Aktywne uczestnictwo w analizie zapisów kont księgowych oraz współpraca z Globalnym Centrum Usług Wspólnych w celu optymalizacji i nadzoru poprawności działania procesów
  • Wyjaśnianie wszelkich rozbieżności oraz bieżące wsparcie w rozwiązywaniu problemów związanych z księgowaniem dokumentów kosztowych
  • Kontrola procesu księgowania wszystkich rodzajów kosztów, zakupów inwestycyjnych i rozliczania inwestycji przez Globalne Centrum Usług Wspólnych
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych z obszaru księgowania kosztów i środków trwałych oraz przeprowadzanie szkoleń dla pracowników Globalnego Centrum Usług Wspólnych
  • Współpraca z Globalnym Centrum usług wspólnych i innymi jednostkami grupy kapitałowej - komunikacja w j. angielskim

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze ewidencji i kontroli dokumentów kosztowych, rezerw i transakcji rozrachunków wewnątrzgrupowych
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Finanse i Rachunkowość
  • Bardzo dobra znajomość rachunkowości obszaru zobowiązań
  • Doświadczenie w pracy w GBS oraz międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie w obszarze zasad ewidencji  Środków Trwałych i rozliczania inwestycji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (współpraca z GBS)
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584