AP Accountant
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
HAYS
6. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Gliwice
NR REF.: 1188269

Dla jednego z naszych Klientów – międzynarodowej firmy tworzącej swoje wewnętrzne Centrum Usług Wspólnych w Gliwicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko AP Accountant.

Do Twoich zadań będzie należało:
  • Przetwarzanie faktur i płatności.
  • Obsługę i rozwiązywanie eskalowanych problemów związanych z zobowiązaniami.
  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca, w tym rezerwacje i księgowania.
  • Przygotowywanie i realizację płatności dla dostawców.
  • Współpracę z innymi działami w celu zapewnienia płynności procesów finansowych.

Idealny kandydat powinien posiadać:
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe (preferowane kierunkowe z zakresu finansów bądź rachunkowości),
  • Znajomość procesów AP,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Praktyczną znajomość programów pakietu MS Office.
Mile widziana:Znajomość innych języków obcych (m.in. języka francuskiego).
Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • Pakiet benefitów.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713