Ankieter terenowy
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
SunPower
3. 3. 2024

SunPower poszukuje kompetentnych kandydatów na stanowisko ankieter terenowy branży OZE.
Zakres obowiązków obejmuje realizację ankiet zgodnie z ich podpunktami w budynkach mieszkalnych.
W Naszej firmie cenimy determinację, kreatywność i dążenie do doskonałości. Wierzymy, że każdy członek Naszego zespołu jest niezbędny dla osiągnięcia Naszych celów. Dlatego dostarczamy Naszym pracownikom szereg możliwości rozwoju i doskonaleniu umiejętności. Zapewniamy najlepsze narzędzia do pracy, które umożliwią zarobienie największych prowizji na rynku.
Twój zakres obowiązków: • komunikacja i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
 • rzetelne realizowanie Naszych ankiet
 • dyspozycyjność
 • praca w terenie

Jakie mamy wymagania: • komunikacja na wysokim poziomie
 • determinacja i nieugięta wytrwałość w osiąganiu wyznaczonych celów
 • pozytywne podejście do pracy
 • prawo jazdy kat B (mile widziane)

Oferujemy: • wysokie wynagrodzenie za każdą dobrze wypełnioną ankietę
 • wsparcie z Naszej strony

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku, jako dodatkowa praca czy na dłuższy okres, zadzwoń i wszystkiego się dowiesz!
tel: 739 241 192

  • Praca Zabrze
  • Ankieter Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190