Ankieter Terenowy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
JOB INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Jesteśmy agencją pracy, poszukującą Ankietera Terenowego dla naszego Klienta, lidera w branży nowoczesnych technologii energii odnawialnej. Dołącz do zespołu i pomóż w rozpowszechnianiu rozwiązań takich jak instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła czy klimatyzacje.
Zakres obowiązków: - Odbywanie spotkań z ankietowanymi na terenie całego województwa. - Krótkie przedstawienie oferty Firmy. - Zachęcanie do spotkania z przedstawicielem Firmy w dogodnym dla ankietowanego terminie. - Pozyskiwanie kontaktów od osób zainteresowanych. - Rozpowszechnianie informacji o produktach firmy. - Realizacja wyznaczonych celów. - Bieżące raportowanie swojej pracy. - Kreowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku Firmy.
Wymagania stanowiska
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych. - Nastawienie na realizację planów. - Umiejętne podejście do ankietowanego, generujące najlepsze rozwiązania. - Zdolność ofertowania, posługiwanie się językiem korzyści. - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość i swoboda w rozmowie. - Chęć rozwoju. - Status Studenta.
Oferujemy
- Umowę zlecenie z możliwością pełnego etatu. - Stałe wynagrodzenie godzinowe niezależne od wyników. - Atrakcyjna prowizja od późniejszej sprzedaży - bez górnej granicy. - Samochód służbowy dla zespołu, kartę paliwową. - Obszerne szkolenie i przygotowanie do pracy. - Cała późniejsza obsługa klienta prowadzona przez zespół w biurze. - Pełne wsparcie i pomoc ze strony Firmy.

  • Praca Rzeszów
  • Ankieter Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293