Ankieter Telefoniczny (Ankieter CATI)
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
Grupa WW
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

Zadaniem Ankietera telefonicznego jest realizacja ankiet i wywiadów telefonicznych w rozmaitych projektach badawczych z zakresu badań rynku, badań społecznych oraz badań satysfakcji klientów. Ankieterzy zobowiązani są do przestrzegania zasad poufności wykonywanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów oraz informowania koordynatora o postępie prac i wszelkich trudnościach związanych z przeprowadzanymi badaniami. Realizacja ankiet telefonicznych odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 20.00 w zależności od typu projektu badawczego. Istnieje zatem możliwość wybrania dogodnych dla siebie godzin pracy w ramach oferowanych przez nas zmian. Projekty realizowane są także w soboty, dlatego też oczekujemy obecności w jedną sobotę danego miesiąca.

Nasze wymagania

Przed kandydatami nie stawiamy żadnych formalnych wymogów kwalifikacyjnych. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i rzetelność ankietera. Poszukujemy osób pełnoletnich, którym obsługa komputera, korzystanie z Internetu nie sprawia żadnego problemu i są dyspozycyjni min. 20 godzin w tygodniu (bez weekendów). Istotna jest dla nas realizacja minimalnych założonych celów w ramach danego projektu badawczego. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub w call center jest dla nas kluczowe.

Jeżeli posiadasz miły głos, dobrą dykcję, cechuje Cię zapał do pracy i łatwość nawiązywania kontaktów - dołącz do nas.

To oferujemy

Projekty, które są realizowane związane są przede wszystkim z badaniami rynku, badaniami społecznymi oraz badaniami satysfakcji klientów. W zależności od Twojej dyspozycyjności możesz potraktować tę pracę, jako dodatkową lub stałą. Zapewniamy elastyczny grafik pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

W zależności od wykonywanego projektu rozliczamy się na podstawie stawki godzinowej lub stawki jednostkowej za ankietę. Zależy ona przede wszystkim od długości kwestionariusza oraz typu respondenta. Przed rozpoczęciem każdego projektu kontaktujemy się z wybranymi osobami przedstawiając warunki finansowe oraz kwestie organizacyjno-formalne. Ankieterzy uczestniczą obowiązkowo także w bezpłatnych szkoleniach online realizowanych przez koordynatora badania.

Jeżeli sądzisz, że to praca dla Ciebie, zgłoś się do nas poprzez przycisk Aplikuj wypełniając nasz formularz rekrutacyjny

Grupa WW

Agencja Badawcza Fast Solutions należąca do spółki Grupa WW sp. z o.o. działa na rynku badań marketingowych i społecznych od ponad 10 lat. Więcej informacji na stronie http://fastsolutions.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grupa WW sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, Plac Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. a RODO, w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@fastsolutions.pl.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres kolejnych 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy.Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Serwery (centra przetwarzania danych) dostawcy usług chmurowych, na których przechowywane będą dane osobowe przetwarzane są na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jeżeli oprócz wypełnienia formularza rekrutacyjnego zdecydujesz się wysłać do nas swoje CV, abyśmy zachowali Twoje CV mogli zachować, umieść w nim dodatkowo następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Grupa WW sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@fastsolutions.pl

  • Praca Kielce
  • Ankieter Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851