Animator Szermierki
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Klub Szermierki Szczecin
29. 5. 2024

Szukamy trenera fitness lub wychowania fizycznego do prowadzenia zajęć z szermierki!
Opis stanowiska:
Czy masz w sobie ducha wojownika i pasję do szermierki? Nasz klub szermierki w Szczecinie poszukuje nieustraszonej osoby, która poprowadzi treningi dla początkujących dorosłych. Jeśli jesteś gotowy/gotowa na wyzwanie, to ta praca jest dla Ciebie!
Nie wymagamy doświadczenia w szermierce – wystarczy Twoja pasja do nauki i rozwijania nowych umiejętności!
Kim jesteśmy?
Jesteśmy klubem z pasją do historii, fantastyki i RPG, gdzie szermierka jest nie tylko sportem, ale też sztuką i przygodą.
Kogo szukamy?
Osoba z zapałem do nauki i rozwoju
Osoba gotowej do prowadzenia treningów dla początkujących dorosłych
Trenera z doświadczeniem w prowadzeniu treningów ogólnorozwojowych
Mile widziane osoba z doświadczeniem w organizacji wyjazdów
Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie historią, fantastyką lub RPG
Co oferujemy?
Kompleksowe szkolenie w zakresie szermierki
Możliwość zdobycia kwalifikacji trenerskich
Pracę pełną wyzwań i satysfakcji
Atrakcyjne warunki finansowe! Stawka: od 40 zł za godzinę
Pracę w rozwijającym się klubie szermierki
umowa zlecenie lub B2B / 4 godziny tygodniowo
O naszych treningach:
Prowadzimy amatorski klub szermierki dla dorosłych, w którym uczymy walki w trzech broniach
Wśród naszych szermierzy znajdują się utytułowani zawodnicy kategorii weterańskiej
Przyszłościowo rozważamy również otwarcie grupy dziecięcej
Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, nie wahaj się! Skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją przygodę z szermierką już dziś!
Lokalizacja:
Zajęcia szermierki odbywają się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 16 przy ulicy Chobolańskiej 20 Szczecin Gumieńce

  • Praca Szczecin
  • Animator Szczecin
  • Animator kultury Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080