Angular Developer
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Code & Pepper Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript
  • TypeScript
  • Angular
  • Cypress

O projekcie

Dołącz do projektu Lusid, który pomaga podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Rozwijaj aplikację, która jednym kliknięciem powie, gdzie i kiedy najlepiej inwestować swój kapitał!

Twój zakres obowiązków

W naszym zespole nie będziesz tylko klepać kodu. Zaproponujesz rozwiązania korzystne dla projektu i będziesz współdecydować o architekturze. Staniesz się częścią zespołu, który robi solidne code review i dzieli się konstruktywnym feedbackiem.

W wolnej chwili będziesz wspierać innych developerów – bezpośrednio w Code & Pepper lub przez nasz podcast. Dołącz do nas już dziś i twórz rozwiązania, które dają wartość innym!

Nasze wymagania

  • dobra znajomość JavaScript
  • doświadczenie pracy z TypeScipt i Angular 2+ (v. 14+)
  • znajomość RXJS i programowania reaktywnego
  • znajomość Cypressa
  • doświadczenie pracy z REST API
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i znajomość TDD
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • znajomość architektury Flux i bibliotek do zarządzania stanem (korzystamy z Ngxs)
  • znajomość biblioteki ag-grid
  • doświadczenie z rozwijaniem produktu z branży FinTech

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • firma wspiera projekty open source
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • 26 dni płatnej przerwy świadczenia usług
  • budżet szkoleniowo — konferencyjny (do wykorzystania 2500 zł netto na rok)
  • możliwość wyboru formy współpracy — umowa B2B, Umowa o pracę lub Umowa zlecenie
  • swoboda, czyli elastyczny czas pracy
  • gwarancję 100% pracy zdalnej
  • 1 dzień w roku na własny rozwój oraz możliwości udziału w konferencjach i szkoleniach
  • kartę Multisport Plus oraz prywatną opiekę medyczną w TU Zdrowie lub Luxmed
  • MacBook Pro

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u

Rozwój i jeszcze raz rozwój

  • Pluralsight
  • Frontendmasters
  • Architektura na froncie
  • Droga Nowoczesnego Architekta
  • Legacy Fighter
  • Ultimate AWS Certified Cloud Practitioner - 2022 (Udemy)
  • Ultimate AWS Certified Solutions Architect Associate 2022 (Udemy)
  • Ultimate AWS Certified Developer Associate 2022 - NEW! (Udemy)
  • AWS Certified Cloud Practitioner (Whizlabs)
  • AWS Certified Solutions Architect Associate Practice Exams (DigitalCloud)
  • AWS Certified Solutions Architect Associate (Whizlabs)
  • Geekle
  • MAP IT
  • IIBA

Specjalizujemy się w FinTech głównie na rynkach zagranicznych, ale czasem skaczemy w bok i wspieramy klientów z innych branż. Cenimy dystans i poczucie humoru, ale są sprawy, do których podchodzimy mega poważnie — CZYSTY KOD i PROSTE ZASADY.

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018