Ancymon Kebab Kraków
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Karolina
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Praca Ancymon Kebab – Kucharz
Działamy na rynku nieprzerwanie od 7 lat. Aktualnie poszukujemy kucharzy, mamy dwie lokalizacje, Prądnik Biały oraz Wola Duchacka. Naszym głównym celem od zawsze jest oferowanie najwyższej jakości produktów a zarazem dań. Dokładamy ogromnej wagi do higieny pracy, jakości, powtarzalności naszych produktów oraz istniejących przepisów. Dla nas i przyszłych pracowników najważniejszy będzie klient, oczekujemy uśmiechu, pozytywnej aparycji a przede wszystkim komunikatywnego języka Polskiego.
Nie masz doświadczenia w gastronomii? Wystarczą chęci i zaangażowanie, reszty Cię nauczymy. Poszukujemy osób do dłuższej współpracy, dyspozycyjnych również w weekendy.
Zakres obowiązków:
Otworzenie, zamknięcie lokalu
Przygotowanie sosów, warzyw
Przygotowanie potraw
Obsługa klienta
Dbanie o porządek w miejscu pracy
Nasze wymagania :
Dobra organizacja pracy
Dyspozycyjność ( również w weekendy )
Aktualne badania do celów sanitarno- epidemiologicznych lub możliwość ich wyrobienia.
Oferujemy:
Posiłek pracowniczy
Wsparcie całego zespołu
Możliwość zdobycia doświadczenia
Umowę zlecenie/ o pracę
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub przesłaniu CV.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584