Analyst WMS
  • Warszawa
Analyst WMS
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Analyst WMS
Warszawa
NR REF.: 1188172

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Analityk Biznesowo – Systemowy (WMS)

Lokalizacja: praca w wymiarze hybrydowym (1 dnia z biura w Warszawie)Branża: projekt w sektorze logistykiRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: współpraca długofalowa Stawka: 130 – 150 PLN/h netto + VATStart date: ASAPStos technologiczny: WMS, YMS, TMS, UML, BPMN, SQL
Zakres obowiązków:

  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych i systemowych dla projektowanych systemów w podległym obszarze odpowiedzialności
  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych i technicznych na podstawie zebranych wymagań
  • Pełnienie funkcji „łącznika” technicznego pomiędzy właścicielem biznesowym a zespołem IT
  • Tworzenie diagramów oraz map procesów dla analizowanych zagadnień
  • Analiza i opracowywanie kierunków rozwoju dla systemów w podległym obszarze odpowiedzialności
  • Opracowywanie i dokumentowanie architektury funkcjonalno-technicznej rozwiązań dla systemów logistycznych
  • Monitorowanie i analiza architektury wewnętrznej w ramach danego obszaru odpowiedzialności
  • Udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych oraz w warsztatach związanych bezpośrednio z zagadnieniami dotyczącymi nadzorowanego obszaru
  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania oraz testowania systemów IT
  • Dokumentowanie scenariuszy testowych, planów testów oraz raportów z testów
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi, akceptowanie i odbiór prac, dokumentacji wykonanych przez firmy zewnętrzne

Czego oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu kierunków informatycznych
  • Kilkuletnie doświadczenie o podobnym zakresie odpowiedzialności
  • Znajomość oraz umiejętność tworzenia i czytania modeli UML, BPMN
  • Znajomość SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1, pozwalająca płynnie komunikować się w specjalistycznych tematach związanych z wykonywaną pracą;
  • Skuteczność w działaniu oraz odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i umiejętność czerpania z różnych perspektyw
  • Znajomość systemów logistycznych (WMS,TMS,YMS)
  • Znajomość procesów logistycznych

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536